Říjen 2013

[10.09] LEAVING WUNDABAR PILATES WITH CHRIS IN STUDIO CITY

11. října 2013 v 22:30 | Fey |  Candids 2013
Ted tu mám 28 HQ fotek z Ashleyina odchodu z WundaBar Pilates, kde byla včera 10. října s Chrisem. Měla úplně stejný outfit jako při příchodu. Po cestě si s Chrisen povídali.

image host image host image host image host

[10.09] HEADING TO WUNDABAR PILATES WITH CHRIS IN STUDIO CITY

11. října 2013 v 21:49 | Fey |  Candids 2013
Zdravím:) Já se moc omlouvám, že jsem tyto candids nepřidala už včera, ale nemohla jsem na počítač, tak je přidávám teď. Ale nějak mi to nevadí, protože stejně nejsou jiné novinky, kromě instagramových fotek, tak aspon mám co přidat :) Zpět k fotkám.
Ashley měla včera 10. října namířena do WundaBar Pilates na hodinu pilátes se svým snoubencem Chrisem. Ash měla překrásný outfit! Byla celá v šedé-černé, ale to nevadí, hrozně jí to slušelo :3 Měla na sobě šedou bundu, boží mikinu, šedé legíny, černé válenky a doplnila to šedou čepicí. Objevily se také fotky z odchodu, ale ty přidám za chvíli.

image host image host image host image host

Article: Ashley Tisdale Joins ‘The Crazy Ones’

10. října 2013 v 16:26 | Fey |  Articles

Teď tu mám úplně úžasnou novinku! Ashley se opět vrací do televize. Zahraje si totiž hostující roli v novém seriálu 'The Crazy Ones', který vysílá stanice CBS, po boku herce Robina Williamse a herečky Sarah Michelle Gellar. Ashley bude hrát roli Kelsi, jakožto dceru jednoho z nejpřednějších klientů agentury, kterou vede právě duo otec-dcera Simon (Williams) a Sydney (Gellar). Seriál 'The Crazy Ones' se ukázal být jedním z podzimních hitů a jeho premiérovou epizodu sledovalo přes 15 a půl miliónů diváku. Opravdu se nemůžu dočkat, až Ash v tomto novém seriálu uvidím :) Své nadšení sdílela také pomocí svého twitteru:

EN: You mean I get to work with Mrs. Doubtfire AND Buffy the vampire slayer at the SAME TIME?? I'm in! :) @crazyonescbs
CZ: Vy myslíte, že budu pracovat s panem Doubtfire a Buffy přemožitelkou upírů ve STEJNÝ ČAS?? Do toho! :) @crazyonescbs

A co vy? Těšíte se na Ashleyin nový projekt? :)

Personal photos | 15

10. října 2013 v 15:52 | Fey |  Personal Pictures
Zdravím :) Dnes tu pro vás mám hned několik novinek, ale jako první přidám tuto fotku, kterou Ash přidala předevčírem na svůj instagram. Napsala k ní jen ''Shoes''. Ty boty jsou dokonalý <3

image host

[10.07] HEADING TO WUNDABAR PILATES IN STUDIO CITY

8. října 2013 v 11:20 | Fey |  Candids 2013
Mám tu pro vás nové candids fotky ze včerejška (7. října), kdy měla Ashley namířeno na Pilates ve Studio City. Paparazzi se také zaměřili na její snubní prstýnek na ruce. Je nádherný. Ashley měla na sobě sportovní outfit - šedé legíny, tílko s potiskem, černou mikinu a válenky. Outfit je celkem obyčejný, ale jí moc moc slušel. Užijte si 12 HQ fotek!

image host image host image host image host